Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Akademii Reksia!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Reksia. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

Body and Mind Coaching naszym nowym partnerem!

30-05-2017 | Godzina 10:23

 

Jak radzić sobie z agresją u dzieci i jak poradzić sobie z trudnymi emocjami, gdy dziecko rozpoczyna przygodę z przedszkolem? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania dobrze trafiłeś! Body and Mind Coaching to idealne miejsce dla Ciebie!

Miło nam poinformować, że nowym partnerem naszej Akademii został Body and Mind Coaching. Misją firmy jest budzenie potrzeby rozwoju osobistego i postawy uważności w komunikacji ze swoim ciałem, umysłem oraz z drugim człowiekiem.

Jak mówi założycielka firmy:

- Body and Mind Coaching to w rzeczywistości cała ja. W serdeczny i jednocześnie zdecydowany sposób stwarzam szansę do zdobycia przydatnych umiejętności, wpływających na poprawę jakości życia prywatnego i zawodowego – podkreśla Ewelina Jasik.

Firma oferuje nie tylko wsparcie merytoryczne, ale i ćwiczenia indywidulne oraz grupowe. Body and Mind Coaching.pl oraz Akademia wiedzą, jak ważny jest rozwój emocjonalny i fizyczny małego dziecka.

Już dziś zajrzyj na http://ewelinajasik.pl i dowiedz się więcej o Body and Mind Coaching.