Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Akademii Reksia!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Reksia. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

Akademia Reksia to pionierski projekt realizowany przez jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce – Akademię Piłkarską Reissa. Wykorzystując doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat, powstał projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.  

 

W ramach Akademii Reksia w przedszkolach partnerskich organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3. do 6. roku życia. Liczy się nie tylko pozytywna energia i zabawa, ale przede wszystkim rozwijanie koordynacji, postrzeganie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy. 

 

Partnerem merytorycznym projektu jest największa szkółka piłkarska w Polsce - Akademia Piłkarska Reissa. Dzięki doświadczonej specjalnie przeszkolonej kadrze oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, zapewnia ona najwyższy poziom zajęć. Każdy podopieczny Akademii Reksia może sprawdzić się na treningach Akademii Piłkarskiej Reissa. Na dobry początek otrzymuje zaproszenie na 2 otwarte treningi.