*/
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Akademii Reksia!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Reksia. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

Akademia Reksia to pionierski projekt realizowany przez jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce – Akademię Piłkarską Reissa. Wykorzystując doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.  

 

W ramach Akademii Reksia w przedszkolach partnerskich organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3. do 6. roku życia rozwijające koordynacje, postrzeganie, czucie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy.

 

Partnerem merytorycznym projektu jest największa szkółka piłkarska w Polsce - Akademia Piłkarska Reissa. Zapewnia ona najwyższy poziom zajęć dzięki doświadczonej specjalnie przeszkolonej kadrze oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu.

 

 

 

Akademia Reksia – Sportowe Przedszkola to: 

 

» Edukacja przez sport, dbanie o wszechstronny rozwój dzieci poprzez ćwiczenia sportowe, przekazywanie podstawowej wiedzy teoretycznej o sporcie, promowanie zdrowego stylu życia.

 

» Doświadczona i profesjonalna kadra trenerska, którą stanowią licencjonowani trenerzy po zagranicznych stażach, wykształceni w kierunku pedagogicznym, charakteryzujący się doskonałym podejściem do dzieci, potrafiący doskonale mobilizować uczestników do zabawy wywołując uśmiechy na twarzach.

 

» Indywidualne podejście do każdego dziecka dzięki konsultacjom z trenerami.

 

» 30 minutowe spotkania raz w tygodniu, dzieci radośnie uczestniczą w grach i zabawach ruchowych jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię.

 

» Odpowiednio dobrany sprzęt umożliwia prowadzenie zajęć na miejscu w konkretnym przedszkolu.

 

» Zajęcia także na boiskach typu ORLIK, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia wspólną zabawę w przypadku bliskiego położenia obiektu i sprzyjających warunków atmosferycznych.

 

» Prowadzenie zajęć w godzinach dostosowanych do otwarcia przedszkola oraz preferencji rodziców.

 

» Dodatkowe atrakcje, takie jak np. spotkania ze znanymi osobistościami świata sportu, konkursy, nagrody i wiele innych.

 

» Sprzęt sportowy, w który w zależności od modelu współpracy przedszkole zostaje wyposażone.

 

» Opieka medyczna polegająca na ścisłej współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Wielkopolską Przychodnią Sportowo-Lekarską i Kliniką Rehasport Clinic.

 

Uczestnicy zajęć Akademii Reksia, otrzymują możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas otwartych treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

Partnerem merytorycznym projektu jest największa szkółka piłkarska w Polsce - Akademia Piłkarska Reissa. Zapewnia ona najwyższy poziom zajęć dzięki doświadczonej specjalnie przeszkolonej kadrze oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu. Więcej: www.akademiareissa.pl