Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Akademii Reksia!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Reksia. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

Reksio Cup już za nami!

30-05-2017 | Godzina 10:12

Uśmiechy na twarzach, nietuzinkowe atrakcje i moc sportowych wrażeń. Mowa o turnieju Reksio Cup, który zgromadził przedszkolaków niemal z całej Gminy Tarnowo Podgórne.

24 maja w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Nowej 15 odbył się długo wyczekiwany turniej Reksio Cup, dofinansoany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymli nagrody, poczestunek oraz napoje do picia. Na twarzach młodych miłośników sportu nie zabrakło szerokich uśmiechów i nie udawanej radości. Dzieci otrzymały również nagrody w postaci zaproszeń do udziału w treningach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz dyplomy i medale.

Z myślą o najmłodszych zostały stworzone cztery stacje: rysowanie na kartkach, rozgrzewka, strzały do bramek oraz mecze. Nic nie udało by się jednak bez obecności trenerów Akademii Piłkarskiej Reissa, którzy dbali o bezpieczeństwo młodych pasjonatów sportu.

Turniej był finansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.