Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Akademii Reksia!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Reksia. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

Reksio Cup już za nami!

04-07-2017 | Godzina 14:37

Niezapomniane emocje, uśmiechy na twarzach i moc niezwykłych atrakcji! W ramach dofinansowania z Gminy Dopiewo udało się zorganizować na orliku w Skórzewie turniej dla najmłodszych mieszkańców Dopiewa i okolic – Reksio Cup.

To był niezapomniany dzień! Na orliku w Skórzewie nie zabrakło przedszkolaków z wszystkich przedszkoli w Gminie Dopiewo. Każdy z uczestników otrzymał zdrową przekąskę, nagrody w postaci dyplomu z zaproszeniem na otwarte treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa oraz pamiątkowe medale.

Nie zabrakło również wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych. Tory przeszkód, malowanie twarzy oraz pełen emocji mecz, sprawił, że na twarzach niemal wszystkich uczestników pojawił się nieudawany uśmiech.

W imieniu Fundacji Piotra Reissa i Akademii Reksia serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji niezapomnianego eventu dla najmłodszych mieszkańców miasta.