Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Akademii Reksia!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Reksia. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zostaw kontakt!
Sportujmy.pl

W ramach projektu Sportowych Przedszkoli Akademii Reksia organizowane są zajęcia sportowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek już od 3. do 6. roku życia. Aby zapewnić odpowiedni rozwój dla dzieci w tym wieku, największą uwagę poświęcamy zabawom poprawiającym koordynację, postrzeganie i czucie bodźców. Trenerzy skupiają się także na ćwiczeniach, które kształtują umiejętność pracy w grupie oraz podstawowe zasady fair play.

 

Edukujemy poprzez sport, promując zdrowy styl życia. Specjalistyczną opiekę medyczną zapewnia klinika Rehasport Clinic oraz Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska.

 

 

Akademia Reksia dzięki ścisłej współpracy z Klubem Sportowym Akademia Piłkarska Reissa, zapewnia swoim podopiecznym zrównoważony rozwój przy zachowaniu ciągłości szkolenia. Zajęcia z przedszkolakami prowadzą profesjonalni licencjonowani szkoleniowcy z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym, którzy zgodnie z metodologią szkolenia opracowaną w Akademii Piłkarskiej Reissa na bazie zachodnich wzorców, są gwarantem odpowiedniego dopasowania zajęć zarówno ze względu na wiek, jak i umiejętności najmłodszych uczestników.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby przejście z Akademii Reksia do Akademii Piłkarskiej Reissa było płynne i bezproblemowe dla dziecka. W młodym wieku każda zmiana otoczenia nie należy do najłatwiejszych, dlatego w grupie A trenują już dzieci, które skończyły zaledwie 4 lata (tak zwane „Skrzaty) i łatwo nawiązują nowe znajomości z rówieśnikami.

 

 

Najmłodsi nadal poświęcają najwięcej czasu na zabawę – przede wszystkim uczą się integracji z piłką za pomocą ogólnych zadań ruchowych. Treningi najczęściej przeprowadzane są w formie ćwiczeń oswajających z futbolówką – zabaw i gier, przy wykorzystaniu bramek namiotowych, odpowiednich do gry w tym wieku. Główną umiejętnością doskonaloną podczas tego etapu treningu jest motoryka.

 

Następny etap to grupa B, C oraz D, a później drużyna juniorów. Ostatni szczebel to seniorzy Akademii. Tym sposobem, zawodnicy Akademii mają zaplanowaną krok po kroku ścieżkę kariery.